خانه / درباره ما
درباره ما
درباره ما

درباره ما

اطلاعاتی درباره ما

شما دوست عزیز در این بخش می توانید اطلاعاتی درباره ما بدست آورید .

این سایت که با تلاش و کوشش فراوان تهیه و طراحی گردیده تا شما دوستان عزیز سایت وردپرسی بتوانید به آموزشهای کاربردی در زمینه موفقیت در کسب و کار آنلاین خود بدست آورید و بتوانید یک درآمد شیرین و زیبا از سایت خود داشته باشید .

رسالت سایت وردپرس سبز همواره بر این امر بوده تا بتواند خدمتی هرچند ناچیز به شما عزیزان در جهت موفقیت در کسب و کار آنلاین نموده تا رضایت شما را در زمینه کسب و کار آنلاین و رسیدن سایت شما به درآمد میلیونی فراهم آورد .

در این سایت تلاش می کنیم تا بتوانیم ابعاد مختلفی از کسب و کار آنلاین را برای شما دوستان عزیز وردپرسی بیان کنیم و با ارائه پکیج های آموزشی ، دوره های آنلاین ، وبینار و …. در جهت ارتقاء سطح دانش وردپرسی شما دوستان عزیز و رساندن درآمد شما به یک درآمد بسیار عالی تلاش می نماییم .

یقیناً همراهی و همکاری شما دوستان در جهت ارائه نظرات ارزشمند و مفید خالی از لطف نیست و ما همواره خوشحال خواهیم شد تا از دیدگاههای شما دوستان در هر زمینه ای که شما مایل باشید در جهت پر محتوا شدن سایت استفاده نماییم .

شما در این بخش می توانید اطلاعاتی درباره ما بدست آورید .

من ارسلان پاکدامن مدیر سایت وردپرس سبز هستم و خوشحال خواهم شد تا بتوانم اطلاعاتی در زمینه کسب درآمد آنلاین خدمتتان ارائه نمایم . امیدوارم بتوانم شما دوستان عزیز را در این زمینه یاری نمایم .

همانطور که در بخش تماس با ما بیان کردیم شما می توانید از طرق مختلف با ما در ارتباط باشید .

۱- از طریق چت آنلاین که بصورت یک آیکن آبی رنگ در تمامی صفحات سایت در قسمت پایین سمت راست می توانید مشاهده نمایید .

۲- از طریق تماس تلفنی که در ساعات زیر می توانیم در خدمت شما دوستان گرامی باشیم.

شماره تماس : ۰۱۱۵۴۶۱۴۸۳۴

صبحها : از ساعت ۹ الی ۱۲

بعد از ظهر از ساعت ۳ الی ۶

۳- از طریق ارسال پیامک با شماره موبایل ۰۹۱۱۱۹۵۷۴۰۷

۴- از طریق گذاشتن دیدگاه در پایین هر مطلب می توانید با ما در ارتباط باشید .

۵- از طریق فرم تماس با ما که در پایین این بخش قرار دارد نیز می توانید نظرات و پیشنهادهای ارزشمند خود را با ما در میان بگذارید .

تماس با ما